Copyrights. All Rights Reserved

Z połączenia zainteresowań dotyczących formy przedmiotów otaczających nas w strefach codziennej aktywności oraz architektury wnętrz powstały InnerForms czyli formy wewnętrzne. InnerForms to nasza pasja, codzienność i sposób na życie.

 

Monika Broszkiewicz - architekt wnętrz i designer. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziałach Form Przemysłowych
i Architektury Wnętrz.

„Dla mnie każdy projekt wnętrza to poszukiwanie najlepszych rozwiązań w przestrzeni, która nas otacza i jednocześnie posiada realne granice. Inspiracje mogą przyjść z różnych źródeł. Często są nimi sami klienci, którzy dzielą się ze mną swoimi odczuciami na temat miejsc,
w których czuliby się komfortowo, kolorów, które lubią lub faktur materiałów, jakie chcieliby moc dotknąć w swoim domu”.

Krzysztof Broszkiewicz – designer wysokiej jakości dźwięku we wnętrzach. Absolwent UJ. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży projektowej. Odpowiedzialny za rozwój firmy i współpracę z podwykonawcami i dostawcami. Opiekuje się klientami i koordynuje kalendarz prac. Pasjonat dobrej muzyki na japońskich winylach.

"Sądzę, że atutem naszej firmy jest kompleksowość. Oferujemy projekty, sprawdzoną ekipę wykończeniową, fachowych podwykonawców oraz gwarancję na wykonane usługi. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy, staramy się jak najlepiej zrealizować marzenia naszych Klientów nie przekraczając jednocześnie ich realnych możliwości i ustalonych terminów."

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.