Krzysztof Broszkiewicz – designer wysokiej jakości dźwięku we wnętrzach. Absolwent UJ. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży projektowej. Odpowiedzialny za rozwój firmy i współpracę z podwykonawcami i dostawcami. Opiekuje się klientami i koordynuje kalendarz prac. Pasjonat dobrej muzyki na japońskich winylach.

 

"Sądzę, że atutem naszej firmy jest kompleksowość. Oferujemy projekty, sprawdzoną ekipę wykończeniową i fachowych podwykonawców. Dzięki posiadanemu doświadczeniu realizujemy marzenia naszych Klientów, nie przekraczając jednocześnie ich możliwości budżetowych i ustalonych terminów."

Z połączenia zainteresowań dotyczących formy przedmiotów otaczających nas w strefach codziennej aktywności oraz architektury wnętrz powstały InnerForms, czyli formy wewnętrzne. InnerForms to nasza pasja, codzienność i sposób na życie.

 

Monika Broszkiewicz - architekt wnętrz i designer. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziałach Form Przemysłowych i Architektury Wnętrz.

 

„Dla mnie każdy projekt wnętrza to poszukiwanie najlepszych rozwiązań w przestrzeni, która nas otacza i jednocześnie posiada realne granice. Inspiracje mogą przyjść z różnych źródeł. Często są nimi sami klienci, którzy dzielą się ze mną swoimi odczuciami na temat miejsc,
w których czuliby się komfortowo, kolorów, które lubią lub faktur materiałów, jakie chcieliby moc dotknąć w swoim domu.”

Copyrights. All Rights Reserved